1 вересня 2014 року

В нашому університеті сьогодні відбулося дивовижне свято – свято першого вересня. Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаємо усім студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, що ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому – високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

Найщиріші слова подяки – вчителям, педагогам, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їхня мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Розпочалася урочиста лінійка з виступу директора Карпатського інституту підприємництва Вікторії Степанівни Чопей, у якому вона привітала всіх студентів з початком навчального року і побажала успіхів у навчанні, у здобутті нових, і таких цікавих знань.

Студенти старших курсів передали символічнi ключ знань та студентський квиток першокурсникам, побажали їм успіху у навчанні та запросили в дружню студентську сім’ю Карпатського інституту підприємництва Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна”.

Також до привітань приєдналися заступник директора Мельник Олег Всеволодович, заступник з науково-методичної роботи Шинкар Іван Петрович.

Заступник з навчально-виховної роботи Кобаль Марина Володимирівна ознайомила усіх із наказом про зарахування на перші курси студентів Карпатського інституту підприємництва та Гуманітарного коледжу.

1 вересня традиційно вважається Днем знань. Про знання можна казати багато, але хочеться скористатися висловлюваннями мудрих людей, які варто взяти до уваги на все життя:

Знання – це скарб, а вміння вчитись – ключ до нього. Знання – тільки тоді знання, коли воно набуте зусиллями думки, а не пам’яттю. Доводити людині необхідність знань – це все одно, що переконувати її у корисності зору.

Сьогодні студентів привітав перший ректор Карпатського інституту підприємництва Університету «Україна» Козак Василь Михайлович, який побажав успіхів у навчанні, іти до своєї мети і не зупинятися на досягнутому, адже знання – це скарб.

Вікторія Степанівна Чопей нагородила Василя Михайловича Козака грамотою і нагрудним знаком заслуженого працівника Університету «Україна».

На наше свято також завітала наша землячка студентка Київського музичного університету Лідія Ожоганич, у високопрофесійному виконанні якої прозвучали пісні – поздоровлення студентів із початком нового навчального року в нашому університеті.