Фотовиставка, присвячена АТО

5 жовтня 2015 року в серці Карпатської України – місті Хуст, за ініціативи волонтерської ГО «ОДЧ Карпатська Січ» та за сприяння ГО «Хуст – наш дім» стартувала фотовиставка, присвячена окремій штурмовій роті ЗСУ «Карпатська Січ».

Фотовиставка, на якій зображені бійці Легіону Свободи та його командир Олег Куцин, пройшла у 1-їй школі.

У фотовиставці взяли участь доброволець роти «Карпатська Січ» Василь Мізун на псевдо Тартак та боєць батальйону «Січ» Олександр Шуберт на псевдо Шуба, а також голова ГО «ОДЧ Карпатська Січ» Василина Наконечна.

Студенти Карпатського інституту підприємництва та Гуманітарно-економічного коледжу разом із головою циклової комісії з правознавства Роман В.П. відвідали даний захід.

Дітям та студентам розповідали про ситуацію на сході України, а також про необхідність розвитку волонтерського руху, який є надійним тилом для війська. «Війна – це не тільки окопи та вистріли на передовій, війна – це щоденне забезпечення їжею та одягом, медикаментами. Всі вже давно зрозуміли, що на владу сподіватись марно, адже без волонтерів наші бійці були б босі та голодні, тому наша робота в тилу є невід’ємною частиною нашої перемоги», – наголошує голова ГО «ОДЧ Карпатська Січ» Василина Наконечна.

Надалі організатори планують продовжити фотовиставку і в інших районах області.