Фестиваль «Університетське літо – 2016»

Студентське життя завжди повинно бути барвистим та активним. Саме таким його робить Університет «Україна» завдяки не лише активній науковій діяльності, а й позааудиторному дозвіллю. Фестиваль «Університетське літо» став центром культурного життя студентства нашого Університету. Не зраджуючи традиціям, але ще з більшим розмахом фестиваль проводиться і цього року. 21 травня з усіх куточків України до м. Києва з’їхалися студенти та випускники єдиного в державі університету, який не боїться труднощів і крім звичайної молоді готує до життя й людей з особливими потребами. Цього разу захід проводився у Маріїнському парку на літній сцені (мушля). Осторонь цього не залишилися найзахідніші філії Університету «Україна» – Карпатський інститут підприємництва (КІП) та Гуманітарно-економічний коледж (ГЕК). Здавна закарпатське студентство славилося своїм артистизмом та художньою самодіяльністю, не винятком стали й студенти КІП, які солов’їним співом та витонченим вальсом підкорили не одне київське серце.

Загалом у межах концертної програми було заплановано 44 танцювальних, пісенних та поетичних номери. Вражаючими стали виступи людей з особливими потребами, які не лише змогли реалізуватись у житті, а й активно допомагають іншим. Їхній особистий приклад дає натхнення, бажання творити та віру у власні сили.

Студенти КІП та ГЕК Університету «Україна» вдячні організаторам свята за можливість проявити себе, прекрасну організацію свята та незабутні враження.