Студентське літо

Після успішного завершення навчального року творчі активні студенти Карпатського інституту підприємництва вирушили на відпочинок у гори для оздоровлення. Нас зустріли високі гори, вкриті зеленими смерічками та соснами, які ніби тримають голубе небо. Дзюрчить гірський потічок. Повітря чисте, відчувається запах різнотрав’я – ромашки, чабрецю, м’яти, лісових ягід, запах меду. Змійкою дорога веде до урочища Квасур і «Петрівської слободи». Неначе в казці, співають пташки, всміхається сонечко. Такі ж привітні тут Люба Дмитрівна, пані Василина – вправна кухарка та всезнаючий дядя Міша.

Десять днів промайнули дуже швидко.

Кожен день зарядка.

Всі відпочиваючі в оздоровчому комплексі здружились і доповнювали один одного, створивши сім’ю, в якій хустяни вирізнялись дзвінким сміхом та веселими піснями, хмельничани – поважністю, рівненчани – спокійністю.

Ми прослухали тренінги на тему: “Людина і здоров’я”, соціально-психологічний “Особистість і соціум”, “Надання першої медичної допомоги у поході”.

Цікавою та екстремальною була рольова гра “Порятунок туристів, які заблукали у горах”.

Так як ми, хустяни, цікаві місця Закарпаття більш-менш знаємо, то віддавали перевагу походам у гори: збиранню дарів природи – суниць, чорниць, грибів та спортивним іграм.

Дякуємо адміністрації інституту за наданий нам відпочинок.

 

Надія Юрівна і студенти Карпатського інституту підприємництва