Спартакіада Університету «Україна»

В Університеті «Україна» дбають не лише про науку, а також про оздоровлення студентів через фізичну культуру та спорт.

Теплої сонячної осінньої днини 11 жовтня 2014 року на берегах широкого Дніпра столичного міста Києва, а зокрема в Гідропарку було проведено XIII Спартакіаду Вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна».

Університет «Україна» є унікальним тим, що він охоплює майже усі регіони нашої багатостраждальної неньки України, від Хуста до Горлівки, очільником його є перший міністр освіти незалежної України Петро Михайлович Таланчук.

Головним організатором спортивного життя ВНЗ є завідувач кафедри фізичного виховання Сослан Георгійович Адирхаєв.

Отже, до Києва на цей раз з’їхались спортивні делегації з одинадцяти міст України, в яких працюють інститути та філії Університету «Україна». Зокрема, з Мелітополя, Нової Каховки, Хмельницького, Житомира, Броварів, Луцька, Івано-Франківська, Миколаєва, Кіровограда, Києва і Хуста.

До програми Спартакіади увійшли сім видів спорту: легка атлетика, настільний теніс, шахи, стрітбол (різновид баскетболу), армспорт, пляжний волейбол та пляжний футбол.

Карпатський інститут підприємництва (директор – Чопей Вікторія Степанівна) взяв участь у п’яти видах спорту: легкій атлетиці, настільному тенісі, шахах, стрітболі та армспорті.

У легкій атлетиці нас представляли: Разживін Іван – спеціальність «Облік та аудит», Бітлян Євген – спеціальність «Правознавство», Липчей Мар’яна – спеціальність «Правознавство», Грига Мілена – спеціальність «Облік та аудит», яким довелось змагатися з бігу на 3000 та 1000 метрів відповідно. В командному заліку з цього виду спорту ми були четвертими.

В армспорті виступили: Барзул Михайло – спеціальність «Облік та аудит», Русин Андрій – спеціальність «Менеджмент організацій та адміністрування». Обидва спортсмени у своїх вагових категоріях посіли другі місця.

У настільному тенісі в командному заліку ми стали першими. У складі команди: Маркович Микола – спеціальність «Правознавство» (в особистому заліку отримав бронзову нагороду), Павлюк Василь – спеціальність «Менеджмент організацій та адміністрування», Стрижак Ангеліна – спеціальність «Правознавство» (в особистому заліку – перше місце).

У змаганнях із шахів Карпатський інститут підприємництва в командному заліку посів третє місце. У складі команди: Попадинець Мар’яна – спеціальність «Правознавство» (в особистому заліку – бронзова призерка), Палканинець Любомир – спеціальність «Облік та аудит», Гобан Євгеній – спеціальність «Фінанси і кредит».

Напруженими виявилися поєдинки зі стрітболу (різновид баскетболу), де в боротьбі за перше місце студенти зі столиці Карпатської України перемогли студентів столичного міста Києва. А перемогу здобували: Чейпеш Мілан – спеціальність «Правознавство», Кізляк Василь – спеціальність «Правознавство», Шевченко Дмитро – спеціальність «Менеджмент організацій та адміністрування».

У загальнокомандному заліку Спартакіади інститути та філії Університету «Україна» з 11 міст України розмістились так: 1 місце – м. Київ, 2 – м. Хуст, 3 – м. Кіровоград, 4 – м. Миколаїв, 5 – м. Івано-Франківськ, 6 – м. Хмельницький, 7 – м. Бровари, 8 – м. Житомир, 9 – м. Нова Каховка, 10 – м. Луцьк, 11 – м. Мелітополь.

До слова, делегація з Хуста була вшанована тим, що під час відкриття Спартакіади внести державний прапор було доручено студентам Карпатського інституту підприємництва.

Після напружених спортивних баталій наші студенти з цікавістю та захопленням прогулялися вулицями та парками Києва і познайомились з визначними і пам’ятними місцями нашої столиці.

Отже, насамкінець можна сказати, що життя студента є повноцінним лише тоді, якщо в ньому окрім навчання знаходиться час для занять фізичною культурою та спортом.

 

Мирослав Лозюк,

Карпатський інститут підприємництва (м. Хуст)