Селфі з улюбленим викладачем

З 1 березня 2015 року по 15 травня 2015 року лідер серед професійних бухгалтерських видань Всеукраїнська газета «Все про бухгалтерський облік» проводив серед студентів вишів І-ІV рівня акредитації незалежно від форми власності та відомчого підпорядкування усіх форм навчання конкурс «Селфі з улюбленим викладачем».

Учасники розміщували селфі з викладачами та з газетою «Все про бухгалтерський облік» на офіційному сайті редакції газети vobu.com.ua.

За результатами відкритого онлайн-голосування переможців очікували цінні подарунки (1 місце – електронна книга; 2 місце – навушники; 3 місце – безпровідна оптична мишка).

Приємним сюрпризом виступила можливість надрукувати статтю про свій заклад у газеті «Все про бухгалтерський облік» про трійку вищих навчальних закладів, студенти яких брали найактивнішу участь у Конкурсі та розмістили найбільшу кількість фотографій.

За результатами конкурсу всі учасники отримали грамоти за участь і побажання цілеспрямованості та наполегливості на шляху до мети від шеф-редактора газети «Все про бухгалтерський облік» О.Г. Степового.

У запеклій боротьбі студенти Карпатського інституту підприємництва забезпечили перемогу Карпатського інституту підприємництва в загальному рейтингу ВНЗ України, тож читайте про нас у найближчому номері газети «Все про бухгалтерський облік» та на офіційному сайті: http://www.vobu.com.ua/ukr/selfiend.