Роботодавці Хустщини відвідали найбільший ВНЗ району

18 травня у рамках акції «Побудуй кар’єру в Україні» за сприяння центру зайнятості у приміщенні Карпатського інституту підприємництва Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» відбувся профінформаційний захід – міні-ярмарок вакансій за професіями «соціальний працівник», «менеджер», «педагог соціальний», «фахівець із соціальної роботи», «психолог». На заході були присутні випускники вищого навчального закладу, коледжу, студенти-заочники та безробітні, всього більше 100 осіб.

Карпатський інститут підприємництва та Карпатський коледж Університету «Україна» щороку випускає спеціалістів за різними спеціальностями, серед яких «Соціальна робота», «Менеджмент», «Фінанси і кредит», «Облік і аудит», «Правознавство». Майже 120 осіб, отримавши дипломи за вищевказаними спеціальностями, щорічно поповнюють ринок праці Хустщини та Закарпатської області. Для молоді, яка претендує на отримання першого робочого місця, буває важко зорієнтуватись, куди піти працювати як дипломованим спеціалістам.

Саме з цієї причини на захід прийшли соціальні партнери Хустського центру зайнятості, керівники служб та управлінь райдержадміністрації, що здійснюють свою діяльність у сфері соціального захисту населення, а саме: заступник голови Хустської РДА Михайло Калинич, директор Хустського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Хустської РДА Рената Бородач, начальник відділу правової інформації та консультацій Хустського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги Діана Келемен, головний спеціаліст відділу праці та зайнятості населення Управління соціального захисту населення Тетяна Переу, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Люба Антал, начальник Хустського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів Анжеліка Соболь-Лавренко, директор центру зайнятості Володимир Гуц.

Кожен мав можливість розповісти про структуру організації, в якій він працює, її функції та вакантні місця, правила і вимоги для претендентів при прийомі на роботу. Студенти отримали інформацію про кадровий резерв в організаціях та перспективи проходження тут практики; запрошення запису в центрі зайнятості власних відео-резюме.

На завершення міні-ярмарку вакансій директор центру зайнятості Володимир Гуц побажав випускникам наснаги у пошуках першого робочого місця, а іншим студентам чудового літнього відпочинку.

Яскравим завершенням заходу стала пісня – подарунок «Сорочку мати вишила мені» від студентів інституту та коледжу.

Джерело інформації: www.khustnews.in.ua