Посвята в першокурсники

1 вересня 2015 року в Карпатському інституті підприємництва та Гуманітарно-економічному коледжі відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Студенти, викладачі, співробітники, гості зібралися на площі перед головним корпусом інституту. Урочистості розпочалися з підняття над Площею Знань Державного прапора України.

Якість освіти! Якість роботи! Якість життя! Все це в Карпатському інституті підприємництва та Гуманітарно-економічному коледжі планують отримати студенти.

До студентів із вітальним словом звернулася директор інституту, кандидат соціологічних наук Вікторія Степанівна Чопей, яка значну частину свого часу присвячує створенню умов для навчання і виховання студентів, що в майбутньому стануть спеціалістами і будуть будувати нашу державу в третьому тисячолітті.

Першокурсникам урочисто вручили символічний студентський квиток та ключ до знань студенти старших курсів інституту.

На Свято Знань до Карпатського інституту Університету «Україна» завітав і священнослужитель, який благословив студентів на новий навчальний рік.

Особливістю урочистості з нагоди Першого вересня було відеозвернення до студентів від президента Університету «Україна», академіка Петра Михайловича Таланчука.

Добра, миру, терпіння всім у новому навчальному році!