Міжнародний день рідної мови

21 лютого в Карпатському інституті підприємництва Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» відзначили День рідної мови.

З метою розкрити багатство і красу української мови, виховати любов до рідного слова, рідної землі, Батьківщини актив студентського самоврядування Карпатського інституту підприємництва під керівництвом вихователя коледжу Кочіш В.В. організували урочисте святкування Дня Рідної мови.

Розпочався святковий захід із виконання Державного Гімну «Ще не вмерла Україна».

Ведучі свята розповіли присутнім історію виникнення свята, і коли його почали відзначати в Україні, поглибили знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу, а також ознайомили із шляхами підвищення культури мовлення, з мовними обов’язками громадян, що стосуються української мови.

Продовжили свято читці віршів про мову. Вірш великого поета, якого вважають батьком української літературної мови, Тараса Григоровича Шевченка зачитав студент 1 курсу спеціальності «Соціальна робота» Продан Руслан.

Голова студентського самоврядування інституту Тафій Василь підготував відео-презентацію з пісенним супроводом патріотичного спрямування про важливість мови для нації.

Команда КВК «не Формат» розважала аудиторію виступами на тему «Наша мова калинова».

Гарний настрій, урочиста атмосфера та яскраві враження панували на святі.

На завершення свята відбулась церемонія нагородження активних студентів за участь у громадському житті та переможців конкурсу творчих робіт «Я пишаюсь рідним краєм…».

Шанування української мови – є традицією кожного свідомого українця.

Вітаємо всіх зі святом рідної мови!