Кафедра суспільних дисциплін

Кафедра педагогіки, психології та суспільних дисциплін була створена 01.09.2011 року в результаті об’єднання кафедри гуманітарних та суспільних дисциплін і кафедри психології, педагогіки та фізичного виховання для забезпечення викладання дисциплін суспільно-гуманітарного циклу студентам Карпатського інституту підприємництва.

Кафедра суспільних дисциплін була створена 01.09.2013 року.

Під керівництвом провідних викладачів-науковців студенти беруть участь у науково-практичних загальноуніверситетських та загальноінститутських конференціях, залучаються до самостійної науково-дослідної роботи з актуальних проблем дисциплін у соціально-гуманітарній сфері.

Із метою поглиблення знань студентів Карпатського інституту підприємництва, розвитку їх здібностей та навичок самостійної та індивідуальної роботи при кафедрі також створена секція практичної психології для студентів. У межах секції проводиться поглиблене вивчення теоретичних аспектів психолого-педагогічного знання, прививаються навички практичної наукової роботи, проводяться тренінги, лекції, спрямовані на професійний та особистісний розвиток студентів. Керівником секції є кандидат психологічних наук Кобаль Марина Володимирівна.

 Кобаль Марина ВолодимирівнаВикладачі кафедри постійно вдосконалюють навчально-методичну і матеріальну базу з метою підвищення якості освітнього процесу.

У 2014 році на базі кафедри планується відкриття юридичної клініки, яка буде займатися наданням правової допомоги громадянам.

Завідувач кафедри Кобаль Марина Володимирівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри