Кафедра менеджменту

Долинський Сергій Вікторович – завідувач кафедри, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту

Народився 29 квітня 1974 року в м. Київ у сім’ї науковців. Отримав вищу освіту в 1996 році в Ужгородському національному університеті на факультеті обліку і аудиту, здобувши кваліфікацію “економіст”.

Із 1998 року працював бухгалтером по бюджету в Мукачівському сільськогосподарському технікумі, а з 2000 року – завідувачем денного відділення в цьому ж закладі.

У період з 2002 по 2010 роки працював на посаді завідувача навчально-консультаційного центру Львівської академії ветеринарної медицини.

Із 2012 року працював викладачем кафедри маркетингу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій.

У 2004 році захистив кандидатську дисертацію за науковою спеціальністю «Економіка сільського господарства і АПК» в Інституті аграрної економіки, м. Київ на тему: «Формування малого підприємництва у розвитку сільськогосподарського виробництва».

З 21.12.2011 року по сьогоднішній час працює в Карпатському інституті підприємництва вищого навчального закладу “Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» на посаді декана факультету економіки та менеджменту.

З 19.11.2012 року – завідувач кафедри менеджменту Карпатського інституту підприємництва вищого навчального закладу “Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна».

Науковий здобуток завідувача кафедри складає понад 42 статті у фахових виданнях.