Зустріч начальника Хустської районної юстиції Канчій Руслани Михайлівни зі студентами та викладачами

31 березня 2016 року в Карпатському інституті підприємництва відбулася зустріч начальника Хустської районної юстиції Канчій Руслани Михайлівни зі студентами та викладачами. Метою зустрічі було обговорення важливої на сьогодні теми “Підвищення правової свідомості активних членів громади в умовах процесу децентралізації та євроінтеграції в Україні”.

Канчій Руслана Михайлівна нагадала присутнім про ліквідацію районних управлінь юстиції та державної реєстраційної служби. Жваве обговорення викликало питання передачі деяких функцій юстиції іншим органам та, у більшості, відсутності таких правонаступників. Обговорювали питання децентралізації державних органів, їх доцільність та перспективи.

Великий інтерес у студентів виник з приводу статей нового Закону України “Про державну службу”, а саме про можливість зайняття посад держаних службовців без повної вищої освіти.

На зустрічі мова також ішла про зміни у різних державних органах, про нововведення, зокрема про ліквідацію системи державних нотаріусів, про можливу появу інституту приватних виконавців, бюро надання вторинної правової допомоги.

Викладачі циклової комісії з правознавства висловлюють подяку Канчій Руслані Михайлівні за цікаву зустріч та змістовну бесіду.

Запрошуємо представників різних органів на зустрічі зі студентами, завжди раді живому спілкуванню!