День рідної мови

Мова барвиста,

мова багата,

рідна і тепла,

як батьківська хата.

Для кожного народу, кожної нації найближчою і найдорожчою є рідна мова. Рідною мовою української нації є українська мова.

Прагнучи розкрити багатство і красу української мови, виховувати любов до рідного слова, рідної землі, Батьківщини, актив студентського самоврядування Карпатського інституту підприємництва Університету «Україна» організував святковий концерт до Дня Рідної мови. Розпочався виховний захід із виконання Гімну України.

Після виконання присутніми державного Гімну, студент 1 курсу спеціальності «Соціальна робота» зачитав вірш великого поета Тараса Григоровича Шевченка, якого вважають батьком української літературної мови.

Команда КВК «не Формат» розважала аудиторію виступами на тему: «Наша мова калинова».

На завершення свята відбулась церемонія нагородження активних студентів за участь у громадському житті та переможців конкурсу творчих робіт «Я пишаюсь рідним краєм…».

У зв’язку з тим, що свято співпало з останнім тижнем перед постом, і за традицією українці готують молочні страви, студенти пригощали присутніх млинцями із творогом, варенням та згущеним молоком.

 

Шануйте, бережіть, любіть, вивчайте нашу мову.

Ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні!

Вітаємо зі святом!