День Перемоги

9 травня 2017 року колектив Карпатського інституту підприємництва та Карпатського коледжу Університету «Україна» взяв участь у заході до Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, який відбувся у м. Хуст біля Монумента Слави.

Почався мітинг-реквієм гімном України. Потім усіх присутніх хустян, гостей міста привітали зі святом голова Хустської РДА Назарій Павлій, голова Хустської районної ради Олександр Пацкан, Хустський міський голова Володимир Кащук та голова спілки ветеранів Іван Білич. Зі словами подяки вони звернулись до ветеранів, завдяки подвигу яких ми маємо можливість жити сьогодні та хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих героїв, які ціною власного життя вибороли перемогу.

Знову Вічний вогонь обпікає серця,

Знову спогад далекий приносить неспокій,

Бо дорогам воєнним немає кінця,

Бо приходять до Вас побратими крізь роки,

Забираючи друзів в останній політ,

Щоб по їхніх стежках вже онуки ходили…

Тільки вічний вогонь об’єднає усіх,

Щоб вклонитися Вам і солдатським могилам.

Роки минули…, та воєнні дії в Україні відбуваються і зараз. На Сході України мужні герої, українці, патріоти захищають суверенітет та територіальну цілісність України.

На мітингу-реквієм наш земляк, студент Карпатського інституту підприємництва Університету «Україна» Мересій Василь, учасник АТО, який перебував у зоні активних бойових дій, «герой нашого часу», був нагороджений орденом III ступеню “За мужність” від президента України Петра Порошенка.

Вітаємо бійця, Героя АТО – Василя Мересія з одержанням нагороди!

Висловлюємо шану та вдячність за проявлену мужність у захисті територіальної цілісності України, патріотизм та самовідданість.

Всім героям, воїнам, учасникам Другої Світової війни та воїнам АТО низький уклін за Вашу мужність!