Вручення дипломів

10 липня 2018 року в Карпатському інституті підприємництва та Карпатському коледжі Університету ‘’Україна’’ відбулися урочистості, присвячені випуску студентів денної та заочної форми навчання за спеціальностями «Право», «Менеджмент», «Облік і аудит», «Фінанси і кредит», «Соціальна робота» освітньо-кваліфікаційних рівнів «молодший спеціаліст» та «бакалавр».

Теплими та зворушливими словами привітали випускників, їх рідних і викладачів директор Карпатського інституту Келемен Андріана Василівна та директор Карпатського коледжу Роман Вікторія Петрівна.

До всіх присутніх звучало пісенне вітання від актора обласного театру драми і комедії м. Хуст, співака Василя Бабича. Важко сказати, у кого більше свято – студентів чи викладачів? Що важче – навчатися чи навчати? Мабуть, те й інше потребує немалої душевної сили і потягу до знань. Але професія викладача вимагає ще одного виняткового вміння – відчути кожного студента своєю кровиночкою. Ця відповідальність лягла на плечі кураторів академічних груп, які всі роки навчання допомагали студентам адаптуватися до навчального процесу, залучали до активної участі у загальноінститутських заходах. Від імені всіх кураторів груп привітав випускників старший викладач кафедри соціальної роботи Ньорба Сергій Іванович. Заступник Хустського міського голови з гуманітарних питань та керуючий справами Хустської міськради Сабадош Василь Михайлович привітав всіх присутніх із такою знаменною подією в житті студентів. Зі словами подяки від імені випускників виступила випускниця Карпатського інституту Ганна Копин, а від імені батьків висловила подяку професорсько-викладацькому складу мама випускниці Слави Руслани. Випускники Карпатського інституту підприємництва та Карпатського коледжу які тут навчались бути патріотами своєї держави і стали спеціалістами обраних освітніх рівнів, – це наша гордість,

Вітаємо наших випускників зі святом і бажаємо:

Хай кожен ваш крок на землі буде осяяний добром і справедливістю.

Щоб щасливо й радісно стелилась дорога,

Щоб не йшли незгоди до вашого порога.

Хай, як пісня, лине доля ваша

І дарує радощі в житті.

Всім добра і миру, щастя і здоров’я!

Невичерпної енергії й натхненного творчого пошуку!

Прекрасних знахідок і відкриттів!

Зі святом Вас, дорогі випускники!