Випуск – 2015

Ще на один крок дорослішими стали випускники 2015 року Карпатського інституту Університету «Україна», яким 22 липня вручали дипломи про вищу освіту.

У присутності батьків та друзів 94 студенти денної форми та 134 студенти заочної форми навчання отримали документи про вищу освіту за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «спеціаліст». За високі показники успішності протягом усього періоду навчання 13 випускників інституту отримали дипломи з відзнакою.

Географія молодих людей, що здобувають вищу освіту в Карпатському інституті Університету «Україна», охоплює весь Закарпатський регіон. Велику частку від загальної чисельності студентів становить контингент осіб, які проживають у районах, що мають статус гірських. Створені необхідні умови для навчання і для молоді з особливими потребами, які через впровадження новітніх технологій мають можливість отримати високоякісну вищу освіту та реалізувати себе у житті.

Випускників 2015 року тепло привітала очільниця Карпатського інституту Університету «Україна», кандидат соціологічних наук, доцент Вікторія Чопей. У напутньому слові вона побажала молодим фахівцям міцного здоров’я, успіху та кар’єрного і професійного росту. З найкращими побажаннями виступили перед випускниками і заступник директора, кандидат філологічних наук Іван Шинкар, старший викладач та куратор групи Наталія Рокосовик та регіональний представник газети «Все про бухгалтерський облік» Катерина Ненько, яка вручила грамоти найкращим випускникам економічних спеціальностей.

Зі словами вдячності до професорсько-викладацького складу інституту звернулася випускниця Галина Кремінь, нещодавно студентка спеціальності «Соціальна робота».

Букети квітів викладачам, весела музика та фото на згадку створили незабутню атмосферу та наповнили урочистість митями, які назавжди залишаться теплими у пам’яті вчорашніх студентів.