XV Всеукраїнська студентська науково-практична конференція

22-23 квітня 2015 року на базі Карпатського інституту підприємництва Університету “Україна” проходило наукове зібрання, куди з’їхалися молоді науковці з різних куточків України. Майбутні вчені, а наразі ще студенти, брали активну участь у XV Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції “Студентська молодь як соціальна одиниця розвитку освіти та науки в сучасних умовах українського суспільства”.

Учасниками заходу стали більше сотні студентів із різних вищих навчальних закладів України. Зокрема, завітали на конференцію представники Львівського державного університету внутрішніх справ, Рівненського інституту Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна”, Національного авіаційного університету, Львівського національного університету ім. І. Франка, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького, Мукачівського державного університету, Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу та інших навчальних закладів.

Свою роботу конференція розпочала із пленарного засідання, яке відкрила директор Карпатського інституту підприємництва, кандидат соціологічних наук Вікторія Чопей.

Важливу роль у формуванні творчого потенціалу майбутніх фахівців відіграє участь студентів в організованій і систематичній науково-дослідній роботі, зокрема в студентських науково-практичних конференціях. Приємно вражає те, що в умовах сьогодення для молоді є актуальним розвиток освіти та науки в сучасних умовах українського суспільства, адже саме вони – молодь – є нашим майбутнім.

У зв’язку з великою кількістю учасників конференція тривала два дні та працювала у форматі секційних засідань. Найпопулярнішими секціями цьогоріч стали “Актуальні проблеми та стратегічні напрями розвитку національної економіки”, “Наукові ініціативи студентської молоді – основа розвитку сучасної іноземної та української філології” тощо.

За підсумками Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції найкращі учасники отримали почесні дипломи за кращу доповідь та подяки за активну участь у роботі 15 Всеукраїнської науково-практичної конференції.