XIV спартакіада Університету «Україна»

27 вересня в м. Києві відбулась чергова XIV спартакіада Університету «Україна» (очільник – Таланчук Петро Михайлович), в якій узяв участь Карпатський інститут підприємництва, що базується на території Карпатської України в місті Хусті (директор – Чопей Вікторія Степанівна).

Змагання з семи видів спорту проходили у столичному Гідропарку. Наш інститут було представлено в таких видах спорту: стрітболі (різновид баскетболу), пляжному волейболі, настільному тенісі, армспорті, легкоатлетичному кросі (юнаки – 3000 м , дівчата – 1000 м ) та шахах.

В результаті змагань у легкоатлетичному кросі ми стали другими, в настільному тенісі також посіли друге місце, у пляжному волейболі були бронзовими призерами, у стрітболі боролись за перше місце і лише 1 очко програли спортсменам із Хмельницького, у пляжному волейболі та шахах посіли третю сходинку п’єдесталу.

В загальному заліку з семи видів спорту Карпатський інститут підприємництва зайняв достойне третє призове місце та отримав «Бронзовий» Кубок. Також у командному заліку з п’яти видів спорту ми отримали дипломи, а студенти-спортсмени були відзначені дипломами в особистому заліку.

Отже, ми програли на цей раз Києву та Хмельницькому, але обійшли Кіровоград, Миколаїв, Рівне, Білу Церкву, Житомир, Бровари, Вінницю, Мелітополь і Каховку.