77-ма річниця Карпатської України

У вівторок, 15 березня, у меморіальному парку «Красне поле» відбулися урочистості з нагоди відзначення 77-ї річниці Карпатської України.

У святкуванні взяли участь керівники області, представники духовенства, силових структур, освітніх установ та громадськість краю. Участь у мітингу-реквієм узяли керівник та студенти Карпатського інституту та Гуманітарно-економічного коледжу. Вшанували пам’ять загиблим січовикам.

Відкрив зібрання голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

– Хуст – це другі українські Крути і саме з цього місця поблизу Хуста почалася Друга світова війна. Не дарма це поле зветься Красним, воно справді залите кров’ю молодих бійців. У січовиків не було жодних шансів зупинити наступ озброєної армії. Проте вони сміливо йшли на смерть, розуміючи, що потрібно вистояти, щоб дати можливість Сойму Карпатської України проголосити на весь світ незалежність маленької держави, – зазначив керманич краю.

Присутні хвилиною мовчання вшанували всіх, хто віддав життя за волю України і поклали корзини з квітами до пам’ятного Хреста загиблим січовикам. Крім виступів керівництва краю, на заході звучали пісні у виконанні солістів Закарпатського народного хору та фіналіста «Голосу країни» Івана Пилипця.