30 вересня в Карпатському інституті підприємництва відзначали «Всеукраїнський день бібліотек»

Розпочалося свято з привітань: «Від щирого серця вітаю бібліотечних працівників із Всеукраїнським днем бібліотек і бажаю успіхів у вашій благородній просвітницькій справі. Міцного здоров’я, щастя та благополуччя вам».

Заступник директора Мельник Олег Всеволодович привітав наших бібліотекарів із професійним святом. Розповів про значення книги в житті людини.

Відбулося вручення грамот, студентам у конкурсі за найкращу стінгазету, присвячену «Всеукраїнському дню бібліотек».

Завідувач бібліотекою Комарницька Магдалина Йосипівна розповіла про історію створення бібліотеки в Карпатському інституті підприємництва, ознайомила всіх із бібліотечним фондом, розповіла про можливості нашої бібліотеки.

Також до слова привітань приєднався кандидат мистецтвознавства Андрійцьо Василь Михайлович. Він розповів про перші бібліотеки на Закарпатті, про те, як формувалися бібліотеки, що стало початком і сильним фундаментом для них. Розповідь була надзвичайно цікавою як для студентів, так і для всіх присутніх.

На наше свято також завітали директор Хустської міської бібліотеки Курденко Вікторія Петрівна та колектив бібліотеки.

Сьогодні свято храму книг,

Бібліотеки славне свято.

Зібрались ми у залі цім,

Щоб теплих слів сказать багато.

Щоб возвеличить до кінця

І щоб віддати щиру шану

Усім, усім працівникам,

Що відкривають двері храму.

Шановні колеги!

Колектив Карпатського інституту підприємництва щиро вітає вас зі святом – Всеукраїнським днем бібліотек!

Бажаємо процвітання вашим бібліотекам, а бібліотечним працівникам – натхнення і плідних звершень, міцного здоров’я і достатку, віри, надії, любові і мудрості у виконанні благородної місії на користь рідної України.