28 квітня 2015 року – Хустський міський чемпіонат КВК. Чемпіонський кубок знову наш!

У чемпіонаті КВК студентської ліги змагалися між собою найвеселіші та найкмітливіші студенти вищих навчальних закладів міста Хуст. Перед учасниками стояло непросте завдання-показати дотепний гумор та ерудицію, розкриваючи тему рідного міста, адже команда-переможець виступатиме 10 травня на урочистостях з нагоди святкування 925-річчя Хуста. Тож молодь старалася здивувати журі.

Журі представляли професіонали органів місцевого самоврядування – керуючий справами Хустського міськвиконкому Василь Сабадош; начальник управління культури, молоді та спорту Хустської міської ради Володимир Власюк, авторитетні викладачі вишів, серед яких старший викладач кафедри філології КІП Наталія Рокосовик.

Підсумки оцінювання контролювала лічильна комісія зі складу студентів ВНЗ. Карпатський інститут підприємництва представляв студент 4-го курсу напряму підготовки «Облік і аудит» Михайло Барзул.

Конкурс складався із «Привітання», «Розминки» та «Домашнього завдання».

Команду «Бригада в кліточку» Карпатського інституту підприємництва представляли: Марія Бринзяник (капітан команди), Дмитро Шевченко, Михайло Жупанин, Аліна Рижак, Діана Бошота,Тетяна Клеменца.

Незвичні постановки, неочікувані пародії, смішні атрибути, підривні мініатюри викликали шквал аплодисментів, тож визначити кращих із кращих було непросто, та «Бригада в кліточку» довела, що краща.

Студенти показали, що добре розуміють політичну ситуацію в державі, соціальні зміни, закарпатський менталітет та побут краян.

Солодка мить – Дирекція Карпатського інституту підприємництва та Гуманітарно-економічного коледжу висловлює щиру подяку студентам команди «Бригада в кліточку» за участь у грі та вітає переможців за 1 місце у студентській лізі міського чемпіонату ігор КВК, присвяченому відзначенню 925-ої річниці Дня міста Хуст.

Нагородження переможців

Начальник управління культури, молоді та спорту Хустської міської ради

Володимир Власюк вручає кубок Марії Бринзяник.

Керівник команди старший викладач

кафедри обліку і аудиту та фінансів Волощук Н.Ю.