15 Всеукраїнська викладацька науково-практична конференція «Вища освіта і наука України в контексті європейського освітнього простору»

13 травня до Хуста з’їхалися понад 60 провідних науковців із різних регіонів України на XV Всеукраїнську викладацьку науково-практичну конференцію.

Фахівці зібралися в стінах Карпатського інституту підприємництва Університету “Україна”, аби обговорити на форумі питання вищої освіти і науки України в контексті європейського освітнього простору.

“Приємно, що поділитися досвідом й обмінятися думками до нас завітали науковці з Києва, Львова, Харкова, Ужгорода, Мукачева та інших міст. Адже у наш час – час розбудови національної освіти України – Вища освіта та підготовка висококваліфікованих фахівців є одним із ключових чинників прогресу суспільства і розвитку держави. Це дає можливість скоординувати наукові зусилля, врешті-решт швидко й ефективно вирішувати нагальні проблеми вищої освіти, – поділилася директор Карпатського інституту підприємництва, кандидат соціологічних наук Вікторія Чопей.

Цьогорічне наукове зібрання тривало два дні. Працювали фахівці за трьома секціями:

1. “Економіко-управлінський аспект розвитку вищої освіти і науки в Україні” – керівник секції к.е.н., доцент , завідувач кафедри менеджменту Долинський С.В.
  2. “Сучасна іноземна та українська філології: на перехресті глобалізаційних викликів” – керівник секції к.філол.н., доцент, завідувач кафедри філології Шинкар І.П.
  3. “Соціально-правові та психолого-педагогічні аспекти досліджень у контексті розвитку сучасної науки” – керівник секції к.псих.н., доцент, завідувач кафедри суспільних дисциплін Кобаль М.В.

Варто відзначити, що конференція пройшла на високому науково-практичному та організаційному рівні. Всім учасникам вручено сертифікати, що підтверджують активну участь у науковій роботі інституту.

До слова, напередодні побачив світ і збірник наукових праць, в якому надруковані матеріали з попередньої Всеукраїнської студентської конференції, що відбулася наприкінці квітня також у Хусті, та наукові доповіді XV Всеукраїнської викладацької науково-практичної конференції.

Заслухавши та обговоривши доповіді й повідомлення, учасники конференції прийняли рішення у 2016 році організувати і провести на базі Карпатського інституту підприємництва Міжнародну науково-практичну конференцію.