14 травня відбулося святкування дня міста Хуст

Хустяни відзначили 927 річницю заснування міста. Свято пройшло у веселій атмосфері музики і танців. Свої кращі номери презентували колективи танцювальних клубів, а пісні виконували переможці обласних та всеукраїнських конкурсів талантів.

Одним із найочікуваніших моментів стало церемонія нагородження переможців загальноміського рейтингу «Гордість міста» та церемонія нагородження «Кращий студент міста Хуст».

У конкурсі, який відбувся 27 квітня на звання «Кращого студента міста Хуст» узяли участь студенти вищих навчальних закладів міста.

Учасники конкурсу від Карпатського інституту підприємництва гідно представили студентську молодь інституту, були активними та впевненими.

За результатами конкурсу третє місце посіла студентка Карпатського інституту підприємництва Копин Ганна, яка була нагороджена грамотою і грошовою премією.

Всі присутні отримали задоволення та позитивний настрій.