Що? Де? Коли? (весна 2015)

25 березня 2015 року в Карпатському інституті підприємництва відбулась гра ерудитів «Що? Де? Коли?», в якій узяли участь 5 команд: «Старс», «Смайл», «Патріоти», «Чортики» та «Діти Феміди».

Сюрпризом цієї гри стало те, що одна з команд, а точніше команда «Чортики» зібралась буквально за 10 хвилин до початку гри, тим не менше це не завадило команді тримати темп гри. В ході гри студенти відповідали на цікаві запитання ведучого гри – студента 2 курсу напряму підготовки “Менеджмент”, голови студентського самоврядування Дмитра Шевченка, відгадували, що знаходиться у “чорній скринці”, розгадували ребуси.

В результаті інтелектуального турніру мінімальним відривом однієї команди від іншої могли бути всього 0,25 сотих, що прибавило грі гостроти.

І місце виборола команда: «Stars»;

II місце зайняла команда «Діти Феміди»;

III місце отримала команда «Патріоти».

Переможці нагороджені грамотами та призами.