У м. Хуст відбулась гра КВК

Нещодавно студенти вищих навчальних закладів міста Хуст змагалися за звання веселих та кмітливих.

Команду Карпатського інституту підприємництва та Гуманітарно-економічного коледжу гідно представили:

капітан команди Бляшинець Богдан – студент 1 курсу напряму підготовки «Соціальна робота»;

Продан Руслан – студент 1 курсу напряму підготовки «Соціальна робота»;

Орос Марія – студентка 3 курсу напряму підготовки «Соціальна робота»;

Рижак Аліна – студентка 4 курсу напряму підготовки «Соціальна робота»;

Малюта Володимир – студент 1 курсу спеціальності «Право»;

Францух Тетяна – студентка 3 курсу напряму підготовки «Облік і аудит».

У перерві між конкурсами звучали пісенні вітання від юної солістки Гуманітарно-економічного коледжу Горбенко Ганни, ансамблю Закарпатського базового державного медичного коледжу «Обрій» та співачки Марії Нодь.

Команда Карпатського інституту підприємництва «Факультет гумору» посіла 1 місце.

Друге місце посіла команда КВК «Веселі будівельники», третє – команда КВК «Інь-Янь», інші – команда КВК «Зєльонка», команда КВК «ZLTK».

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!