У Карпатському інституті виховна година

У Карпатському інституті підприємництва є доброю традицією проведення виховної години за межами звичних аудиторій. 12 жовтня 2015 року студенти групи «Облік і аудит» та «Фінанси та кредит» II, III та IV курсу в рамках проведення виховної роботи відвідали Хустський краєзнавчий музей, який знаходиться в м. Хуст.

Хустський краєзнавчий музей – це трьохповерхова будівля, на кожному поверсі якої знаходяться різні види мистецтв. Експозиція музею нараховує близько 2000 експонатів, значна частина яких є оригінальними. В залах музею можна побачити побутові речі, посуд, народний одяг, що характеризує самобутній розвиток нашого краю.

У музеї зберігаються експонати, які свідчать про історію замку. Найбільш цікаві з них – це статуетки богині Шакті та двох мавпочок, що належали монголо-татарам, які пройшли по території нашого краю у 1241 році, але Хустський замок, після тривалої облоги, взяти так і не змогли.

Екскурсовод розповів про цікаві історії періоду І світової війни. У 2004 році до святкування 65-річчя проголошення незалежності Карпатської України в музеї було відкрито зал «Карпатської України», адже наше місто в далекому 1939 році було столицею незалежної держави – Карпатської України.

Також ми відвідали картинну галерею, де побачили багато надзвичайно гарних картин, авторами яких є наші Закаратські художники.

Ми раді, що побували в музеї та дізналися цікаві історії нашого краю. Нам усе сподобалося! Ми з радістю відвідали б музей іще раз!