Студенти мірялись інтелектом на турнірі «Що? Де? Коли?»

У лютому в залі Хустського міського центру позашкільної освіти «Сузір’я» до дня Святого Валентина відбувся святковий турнір ерудитів «Що? Де? Коли?» серед команд студентів ліцеїв, коледжів та вузів міста.

Заявки на гру подали 9 команд: «Інь-Янь» Медичного коледжу «Монада», «ХусТек» Хустського технічного коледжу ТСО України, «Кіповці» і «Stars» Карпатського інституту підприємництва Університету «Україна», «Ерудити» Закарпатського лісотехнічного коледжу, «Медики-ведмедики» і «Вакцина» Закарпатського базового державного медичного коледжу, «Орли» Хустського професійного ліцею та «Едельвейс» Хустського професійного ліцею сфери послуг.

Як повідомляє управління культури Хустської міської ради, гра виявилася досить запеклою, але студенти демонстрували свої знання, проявляли високий рівень ерудиції та логічного мислення, відповідали на питання, вгадували, що знаходиться у «чорній скриньці», розгадували ребуси.

Отже, за результатами інтелектуального турніру I місце виборола команда «Вакцина» Закарпатського базового державного медичного коледжу, II місце – команда «Ерудити» Закарпатського лісотехнічного коледжу і на III сходинці – «Stars» Карпатського інституту підприємництва Університету «Україна».

Втім найголовніше, що всі без винятку учасники турніру гри «Що? Де? Коли?» отримали багато позитивних вражень і задоволення від участі у турнірі.