Спорт – 2015

9 грудня 2015 року в залі Карпатського інституту підприємництва відбулися змагання з шахів Спартакіади навчальних закладів міста Хуст.

До нас у гості завітали студенти Закарпатського лісотехнічного коледжу, Хустського базового медичного коледжу, Професійного ліцею та Ліцею сфери послуг. У цьому навчальному році це вже третій вид спорту Спартакіади. Зокрема вже пройшли змагання з гирьового спорту, настільного тенісу, шахів.

У гирьовому спорті за команду інституту виступили: Мондич Богдан (спеціальність «Соціальна робота»), Томишин Богдан (та ж спеціальність), майбутні правознавці: Шимон Іван, Кріштоф Артур та Кучерявий Іван. В результаті змагань Кріштоф Артур у ваговій категорії 70 кг став чемпіоном, Шимон Іван посів друге місце в категорії 75 кг, а Мондич Богдан в категорії 60 кг став бронзовим призером.

У настільному тенісі честь інституту захищали: Павлюк Василь – студент ІІ курсу спеціальності «Менеджмент організацій», Марченко Іван – студент V курсу спеціальності “Менеджмент організацій», Солої Василь – студент ІІІ курсу спеціальності «Правознавство», Стрижак Ангеліна – студентка ІІ курсу спеціальності «Правознавство», Левдар Інна – студентка ІІІ курсу спеціальності «Соціальна робота» та Удичка Вікторія – студентка І курсу спеціальності «Соціальна робота». В результаті змагань чоловіча команда стала срібним призером, а жіноча – бронзовим.

У змаганнях із шахів успішними були виступи Левдар Інни – ІІ місце та Гобана Євгенія – ІІІ місце.

В обласній Універсіаді серед ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації в цьому навчальному році вже відбулися змагання з легкоатлетичного кросу (чоловіки, жінки), футзалу (чоловіки) та волейболу (чоловіки).