Названо лауреатів обласних премій у галузі літератури і мистецтва

Відбулося засідання Закарпатського обласного комітету з присудження премій у галузі літератури і мистецтва за 2013 рік, на якому було розглянуто подання установ культури і мистецтва, творчих спілок, громадських організацій, а також пропозиції конкурсних відбіркових комісій щодо кандидатів на здобуття обласних премій у галузі літератури і мистецтва. Як інформує прес-служба облради, комітет вирішив присудити обласні премії в галузі літератури і мистецтва із врученням дипломів лауреата за 2013 рік.

У галузі театрального мистецтва (в номінації «Критик-театрознавець») Андрійцю Василю — доценту кафедри суспільних дисциплін Карпатського інституту підприємництва, кандидату мистецтвознавства за театрознавчі праці.