Конференція трудового колективу в Університеті “Україна”

10-11 вересня в місті Києві відбулася нарада керівників територіально відокремлених структурних підрозділів та базової структури Університету «Україна» з порядком денним «Про підсумки роботи колективу Університету «Україна» у 2014/2015 н.р. та завдання на наступний 2015/2016 н.р.».

До участі в конференції від Карпатського інституту підприємництва було обрано на загальних зборах трьох делегатів, зокрема старшого викладача кафедри філології та іноземних мов Рокосовик Наталію Василівну, старшого викладача кафедри обліку, аудиту та фінансів Волощук Надію Юріївну та голову профспілки інституту Лозюка Мирослава Юрійовича.

Головним питання порядку денного конференції був аналіз роботи колективу університету у 2014-2015 навчальному році та завдання на 2015-2016 навчальний рік.

Звернувся до делегатів президент Університету «Україна» Петро Михайлович Таланчук. Він звернув увагу на перспективні плани університету, зокрема, про концепцію наскрізного навчання.

Динамічне активне обговорення наболілого та планів на майбутнє пройшло у дружній діловій атмосфері.