Зустріч із експертом Фонду соціального страхування України

З нагоди Дня охорони праці в Україні 24 квітня 2018 року в Карпатському інституті підприємництва Університету «Україна» відбулася зустріч працівників і студентів із страховим експертом Фонду соціального страхування України в Хустському районі Сміщук Володимиром Петровичем. Він зазначив, що девізом Всесвітнього дня охорони праці у 2018 році є: «Захищене і здорове покоління». Цей девіз збігається із завданням і метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

Володимир Петрович повідомив присутнім про законодавчу базу та органи, які здійснюють регулювання у сфері охорони праці. Він надав цікаві роздаткові матеріали та особливо підкреслив необхідність формування культури безпеки та гігієни праці; запропонував подальшу співпрацю з нашим навчальним закладом у сфері пропагування збереження здоров’я молодого покоління, яким є наші студенти.