День козацтва. День Захисника України!

Нещодавно у Карпатському інституті підприємництва Університету «Україна» відбувся концерт, присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва.

Віршованими рядками студенти I курсу напряму підготовки «Правознавство» Кентеш Ю., Макар О., II курсу «Соціальна робота» Хланта В., Фанта Є. та пісенним супроводом студентка I курсу напряму підготовки «Правознавство» Горбенко Ганна привітали всіх чоловіків та хлопців навчального закладу.

Гайналій Іванна, Микулін Іванна, Копин Ганна пригадали присутнім історію заснування свята та вшанували пам’ять загиблих героїв України.

Це день, коли ми дякуємо мужнім героям, захисникам за те, що вони боролися за мир на нашій землі, за мир у своїй Батьківщині.

Не можна не згадати про воїнів, які далі продовжують обороняти територіальну цілісність держави. До них звертаємось зі словами подяки!