День економіста в Карпатському інституті підприємництва

Хорошою традицією стало святкування кожної осені Дня економіста в Карпатському інституті підприємництва Університету «Україна». Це свято об’єднує студентів економічних спеціальностей «Облік і аудит», «Фінанси і кредит», «Менеджмент організацій».

Цього року студенти підготували цікаві виступи на тему майбутніх професій студентів: бухгалтер, податковий інспектор, працівник банку, керівник.

Цікавими були світлини з життя студентів економічних напрямів підготовки Карпатського інституту підприємництва, представлені у вигляді слайд-шоу, що нагадав присутнім про багатогранність студентського життя, що сповнене подорожей до різних міст України, спільних заходів студентів Карпатського інституту підприємництва, спортивних змагань, проведення виховних годин за межами навчального закладу.

До уваги студентів та гостей свята економісти підготували відео «Золоті правила» найбагатшої людини свого часу, бухгалтера за професією – Дж. Рокфеллера».

Свято завершилося урочистим нагородженням активних студентів представником Всеукраїнської професійної газети «Все про бухгалтерський облік» та частуванням святковим тортом.