Вітаємо з перемогою на конкурсі студентських наукових робіт

Вітаємо студентів і наукових керівників з перемогою на університетському конкурсі студентських наукових робіт, присвяченому Дню науки в Україні

За рішенням Організаційного комітету студенти Карпатського інституту отримали такі результати:

1. Присуджено II місце за напрямом «Туризм»:

– Павлюку Василю Васильовичу, студенту III курсу спеціальності «Менеджмент», за наукову роботу «Засади стратегічного управління туристичним комплексом регіону», науковий керівник – ст. викладач кафедри менеджменту Ревть Юлія Іванівна.

2. Присуджено III місце за напрямом «Правознавство»:

Левдар Інні Михайлівні, студентці IV курсу спеціальності «Соціальна робота», за наукову роботу «Правові засади забезпечення рівних прав на працю для людей з інвалідністю та їх виконання в Україні», науковий керівник – асистент кафедри соціальної роботи Ньорба Сергій Іванович.

Нагороджено подяками за напрямами:

1. Правознавство

Пішту Тамару Василівну, студентку II курсу спеціальності «Правознавство»;

2. Соціальна робота

– Шемоту Мирославу Михайлівну, студентку III курсу спеціальності «Соціальна робота»;

– Шинкар Марію Іванівну, студентку IV курсу спеціальності «Соціальна робота».

Бажаємо всім учасникам та переможцям наукових досягнень,

нових досліджень та цікавих наукових робіт!