Відзначення 202-ої річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Нещодавно у приміщенні читального залу Карпатського інституту підприємництва Університету «Україна» відбувся захід, присвячений 202-ій річниці від Дня народження великого поета та діяча Тараса Григоровича Шевченка.

Почався виховний захід із відеопрезентації автобіографії Т.Г. Шевченка, яку підготувала для присутніх вихователь Карпатського коледжу Кочіш В.В.

Тарас Григорович Шевченко – український поет, письменник, художник, громадський та політичний діяч. У своїй творчості поет відобразив саме ті думки і настрої, які були важливими в житті українців його часу. Літературна спадщина Шевченка обіймає велику збірку поетичних творів («Кобзар»), драму («Назар Стодоля») і т.д. Вірші Тараса Шевченка зачитали студенти Продан Руслан, Гайналій Іванна, Францух Тетяна та Удичка Вікторія.

Вивчивши творчість Т.Г. Шевченка, заступник голови студентського самоврядування Карпатського інституту Шемота Мирослава та студентка 3 курсу спеціальності «Соціальна робота» Чонка Мар’яна презентували свої роботи: відеопрезентації до теми свята «Творчість великого поета, письменника Тараса Григоровича Шевченка».