Відбулася фінальна гра «Що? Де? Коли?» 2016-2017 навчального року

12 квітня 2017 року в залі Хустського міського центру позашкільної освіти «Сузір’я» відбулася фінальна гра турніру ерудитів «Що? Де? Коли?». Взяло участь 8 команд студентів вузів, інститутів, ліцеїв тощо.

Студенти показали високий рівень набутих знань, адже гравці у «Що? Де? Коли?» повинні мати широкий світогляд і цікавитися досягненнями сучасного суспільства. З кожною наступною грою молодь збагачує свої знання з різних тем, підібраних ведучим гри Ігнатко Валерієм Михайловичем.

За результатами гри перше місце посіла команда «Ерудити» Закарпатського лісотехнічного коледжу, друге – «Stars» Карпатського інституту підприємництва, третє – «Едельвейс» Хустського професійного ліцею сфери послуг.

До складу журі, які підраховували результати гри, входили: Володимир Власюк, начальник управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради, Тетяна Гайдур, спеціаліст управління культури, молоді і спорту, Вікторія Кочіш, вихователь Карпатського інституту підприємництва, Оксана Часіна, викладач Хустського професійного ліцею сфери послуг, Ростислав Єгоров, викладач-методист Закарпатського базового державного медичного коледжу та Людмила Гречка, викладач Хустського технічного коледжу ТСО України.

10 травня 2017 року в суперфіналі будуть змагатись: «Ерудити» Закарпатського лісотехнічного коледжу, «Stars» Карпатського інституту підприємництва та «Медики-ведмедики» Закарпатського базового державного медичного коледжу.

Бажаємо всім учасникам ігор творчої наснаги, нових досягнень, життєвих гараздів.

Вихователь Кочіш В.В.