Виховна година пройшла на страусиній фермі

В Карпатському інституті підприємництва стало доброю традицією проведення виховної години за межами звичних аудиторій. Сьогодні сту

денти першого курсу спеціальностей «Облік і аудит» та «Фінанси і кредит» завітали на страусину ферму, яка знаходиться на околиці м. Хуст. Відкрита ферма місцевим підприємцем ще у 2002 році.

Першими студентів вразив охоронець ферми.

Сам господар, п. Василь, який проводив екскурсію, розповів багато цікавого про їхні звички, харчування. Страуси – дуже миролюбні та можуть їсти з рук.

Одне страусине яйце рівноцінне 36 курячим і за смаком майже не відрізняється від звичних нам курячих. Страуси несуться влітку, в іншу пору року яйця просто неможливо дістати. Цікавим є факт, що для того, щоб зварити одне яйце, необхідно більше однієї години. Шкаралупа яйця досить міцна. Студенти змогли пересвідчитись у міцності страусиних яєць, що можуть витримати людину.

Родзинкою екскурсії була прогулянка маленьких страусят та їх неперевершений ранковий танок.

На фермі також проживають пара поні.

Студенти дізнались багато цікавого про рідний край, зарядились позитивними враженнями.

До нових зустрічей!

Фетько С.В., куратор першого курсу

ст. викладач кафедри обліку і аудиту та фінансів

Карпатського інституту підприємництва