Весну студенти Карпатського інституту підприємництва зустріли відкриттям міжнародної фотовиставки «ВІЙНА ЗА МИР»

1 березня у приміщені Хустської міської картинної галереї за ініціативи Громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини в місті Ужгород, ГО «Закарпатська громада», за підтримки ГО “Хуст”, ГО “Хуст – наш дім”, ГО “Клуб моржів”, ГО “Клуб спортивної та мистецької молоді “ЕКСТРІМ-АРТ-ЛАЙФ” та за сприяння газети “Хуст” відкрилася унікальна фотовиставка «Війна за Мир».

Виставка мала на меті донесення об’єктивної інформації про події на Сході України та порушення Російською Федерацією норм міжнародного гуманітарного права. Представлені на ній фотороботи зображують українських добровольців, зокрема бійців окремої зведеної штурмової роти «Карпатська Січ» (командир Олег Куцин, псевдо «Кум»), у складі 93-ої механізованої бригади Збройних сил України.

2 березня студенти Карпатського інституту підприємництва та Гуманітарно-економічного коледжу під керівництвом викладача циклової комісії з правознавства Роман В.П. та старшого викладача кафедри обліку та фінансів к.е.н. Волощук Н.Ю. відвідали виставку. Нам пощастило, що зі світлинами нас ознайомив боєць батальйону “Карпатська Січ” Андрій Ткачук (псевдо “Бродяга”).

«Більшість цих хлопців із світлин не служили в армії, навіть не тримали зброю в руках, але це не зменшило нашого бажання захищати Україну. У липні 2014 року я потрапив у батальйон «Січ», у вересні – в Слов`янськ, де формувався батальйон «Карпатська Січ». Скажу відверто: вмерти за Батьківщину – не страшно, важче жити, розвиватися і творити для України, зважаючи на корупцію та інші біди. А найважче – залишитися собою, людиною заради майбутнього, дітей та онуків», – переконаний боєць Андрій Ткачук.

Студентам, особливо старших курсів, було дуже цікаво поспілкуватися з людиною, яка перебувала на передовій, було поставлено багато запитань та отримано на них відповіді.

Дякуємо за проведений екскурс Андрію Ткачуку, до речі колишньому студенту Карпатського інституту підприємництва.

Маємо надію, що у теперішніх і майбутніх наших студентів та молоді України в цілому у найближчому майбутньому відпаде потреба в участі у будь-яких бойових діях. На це і спрямовані подібні заходи.